Hlavní výrobní hala 01

Hlavní výrobní hala

V průběhu let 2014 a 2015 jsme zrealizovali výstavbu hlavní výrobní haly kovovýroby včetně osazení tryskacím a lakovací box. Výstavbě nové haly předcházely demoliční práce na odstranění původní nepoužitelné budovy. Na půdorysu původního objektu byla postavena nová moderní montovaná hala včetně technického a adminsitrativního zázemí pro dělníky a technické pracovníky. Celý projekty byl realizován za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj. Výstavba výrobní haly byla dokončena v závěru roku 2016 při dodržení všech potřebných předpisů. Výstavbě výrobní haly předcházela úprava terénu a výstavba mostové váhy.

Nově postavená výrobní hala je vybavena novými dvěma mostovými jeřáby, lakovacím a tryskací box. Výrobní hala kovovýroby a povrchové úpravy slouží jednak pro naplnění našeho výrobního programu ale tak nabízíme volné kapacity kovovýroba, tryskání a lakování široké veřejnosti z řad firem, podnikatelů i fyzických osob. Zakázková kovovýroba Morkus Morava s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka. Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví to znamená opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám.

Výrobní hala byla pořízena v rámci operačního programu podnikání a inovace. Tento projekt s názvem: Investiční výstavba a pořízení vybavení vědeckotechnického parku byl podpořen ze strukturálních findů EU. S touto podporou byly pořízeny: skelet, střecha haly a přístavby včetně pláště a oken, 2 kusy mostových jeřábů o nosnosti pět tun, lakovací box, tryskací box a kompresorovna.
Evropská Unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, investice do Vaší budoucnosti.