Hala pro voní paprsek Slavíč 01

Výrobní hala pro řezání vodním paprskem

V rámci dotační titulu z Evropské unie byla pořízena zakružovačka ocelových profilů a CNC zařízení pro řezání materiálů vodním paprskem. Pro umístění těchto strojů bylo potřeba vybudovat výrobní prostory s odpovídajícím technickým zázemím. CNC řezání vodním paprskem je náročné na odběr elektrické energie a vody. Z tohoto důvodu musely být nejdříve vybudovány nové rozvody vody, kanalizace, datová linka a silnější eletrická přípojka. Výrobní hala pro umístění vodního paprsku, zakružovačky a ostatních strojů byla postavena v místě bývalé jímky.

Nově zrekonstruovaná výrobní hala je vybavena CNC vodním paprskem a profesionální zakružovačka DURMA PBH100. Zakružovačku a vodní paprsek využíváme pro naplnění našeho výrobního programu ale tak nabízíme volné výrobní kapacity řezání vodním paprskem a zakružování široké veřejnosti z řad firem, podnikatelů i fyzických osob. Zakázková kovovýroba Morkus Morava s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka. Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví to znamená opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám.

Technické vybavení této výrobní haly bylo pořízeno v rámci operačního programu podnikání a inovace. Tento projekt s názvem: Rozvoj technologických uzlů pro výrobu kovových zásobků (REG.č.2.2. RV03/2957) byl podpořen ze strukturálních fondů EU. S touto podporou byla pořízena: kompresorovna, 3 vysokozdvižné vozíky, 5 elektrocentrál, CNC řezací vodní paprsek, zakružovačka profilů, montážní zvedací soupravy a nářadí.

Evropská Unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, investice do Vaší budoucnosti.